KONST / Litografier / Litografier 10603498
nr 1060 3498
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Litografier, 3 st. Lennart Roupe (f. 1918), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 39x49, ca
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 19:25:58
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe